Oblíbené články

Medová masáž je speciální masážní technika, při níž terapeut potírá záda masírované osoby voňavým včelím medem, který je následně pomalými pohyby vmasírován do kůže klienta. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu hromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu.

Detoxikační medová masáž trvá 30-60 minut (v závislosti na individuálním průběhu masáže), kdy med v průběhu masáže a v závislosti na množství toxinů v těle klienta mění svou barvu i konzistenci. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu. Okamžitým efektem této masáže je příjemná relaxace a mírná únava.

Jak funguje medová masáž?

  • Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus.
  • Prostřednictvím masáže se při jednotlivých masážních hmatech vysávají staré usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání.
  • Medová masáž silně oživuje celý organismus. Je proto vhodná při vyčerpání, slabosti v důsledku stresu, stáří či onemocnění. Při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.
  • Má silný detoxikační účinek, který osvobozuje celý organismus od usazenin, které se v těle v průběhu let nahromadily z životního prostředí, potravy a léků.

Působení medu na těle

Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů z těla, ty potom vyplavou na povrch kůže a jsou zcela jasně vidět.

Medová masáž odstraňuje usazeniny, které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Odstraňuje také všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života nashromáždily v těle člověka.

Medová masáž působí až do hloubky tkání. Je vhodná k použití také při kloubních chorobách, jako je revmatismus nebo artróza.

Stres a med

Stres, způsobený například ztrátou tepla, pracovním přetížením nebo z příliš stísněným životem, uvádí náš organismus do opakovaného stavu pohotovosti. Tělo nejdříve aktivuje větší množství stresových hormonů, aby vyrovnalo hladiny ve svém těle. Pokud však tento stres přetrvává, stane se za chvíli nesnesitelným.

Při dlouhodobě trvajícím stresu reaguje náš organismus velkým vyčerpáním. Imunitní systém slábne a dochází k chorobám.

Po medových masážích máme naopak pocit obrovské živtoní energie, náš imunitní systém se stává odolnější a máme celkově větší radost a chuť do života

Cena Medové masáže

Medové masáže - 650 Kč/50 minut


Kavkazská ulice 1372/3B
Praha 10 - Vršovice

Tel.: +420 603 772 162

E-mail: studioh@studioh.cz

Studio H na Facebooku

Back to top button