Oblíbené články

Kurz Spiritual Response Therapy - SRT

Nahlédněte do svého Já pomocí metody SRT (Spiritual Response Therapy), vykročte na pozitivní cestu k sebepoznání, vyčistěte svou minulost a uklidněte svou duši.

Kurz je rozdělen do dvou víkendů a je poskytován jako kompletní, nedělíme ho na začátečníky a pokročilé, jelikož je třeba zvládnout tuto metodu jako celek, včetně zakončení tzv. duchovní restrukturalizací mozku.

Kurz Spiritual Response Therapy - SRT - partnerské vztahy

Tento kurz navazuje na kompletní kurz SRT, jehož absolovování je tudíž nezbytnou podmínkou. Na tomto kurzu se Vám otevírají další nové dimenze při práci s SRT.

Obdržíte zcela nové materiály, skripta i tabulky, které Vám pomohou při vytváření kvalitní atmosféry domova, v partnerských a v mezilidských vztazích.

Kurz tarotu

Naučíte se rozvíjet vlastní pohled na velké i malé otázky života, nalézt obraz sobě vlastních zájmů a významů.

Tarot zobrazuje křižovatky života, etapy rozhodování, životní cesty, kterými je třeba se ubírat, abychom dospěli k psychické dospělosti.

Kurz numerologie

Díky numerologii se seznámíte s tím jakou roli v lidském životě hrají symbolické významy a vlivy čísel, naučíte se poznat charakteristiku člověka dle data jeho narození, dle jména i příjmení.

Naleznete klíč k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování, na základě nových znalostí se lépe vyznáte v sobě i v ostatních, zjistíte, co je třeba zvládnout na životní cestě, která se Vám otevírá a kterou lze zjistit pomocí tzv. devítiletých cyklů.


Kavkazská ulice 1372/3B
Praha 10 - Vršovice

Tel.: +420 603 772 162

E-mail: studioh@studioh.cz

Studio H na Facebooku

Back to top button