Energetické svíčky

Harmonizace, posílení sebedůvěry, podpora soustředění, uklidnění, podpora sebepoznání...

 

Energetické svíčky jsou používané k léčení, meditaci i relaxaci. V našem Studiu H nyní můžete zakoupit energetické svíčky s esencí levandule, rozmarýnu nebo achátu.

 

Cena jedné energetické svíčky je 130,-.

 

Svíčky je možné zakoupit u nás ve Studiu H. Pokud se k nám ale nechystáte a o svíčku máte zájem, je možné ji také objednat a mohou vám být doručeny poštou na dobírku.

 

A jak si svíčku vybrat? Odpovědí je intuice

Červená svíce ACHÁTU

Achát je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání.

Odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací naši pozornost k nerovnováhám narušujícím naši pohodu. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí,

dodává odvahu upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí.

Navozuje pocit bezpečí a jistoty.

 

Fialová svíce s esencí LEVANDULE

Přivádí nás k sobě samým a tím v nás odkrývá pravdu, lásku, porozumění. Uklidňuje rozbouřené vlny emocí a navrácení harmonie a klidu do našeho vnitřního světa.

 

Zelená svíce s esencí ROZMARÝNU

Tuto svíčku používali již ve starém Řecku k posílení mozkové činnosti a paměti. Rozmarýn byl též symbolem plodnosti a věrnosti. Svíce s esencí Rozmarýnu oživuje a obveseluje naši mysli, čistí od zmatků dává nám bystrost ducha, nadhled a klid a bystří mysl a čistí ji od zmatků a pochybností. Posiluje mozkovou činnost, zlepšuje paměť a stimuluje soustředěnost.