Oblíbené články

Máte pocit, že občas sami sobě nerozumíte?

Nevíte, proč vám je někdo tak nesympatický? Nebo vás zajímá, z jakého důvodu vás jiní lidé tolik přitahují? Numerologie vám pomůže získat odpovědi na všechny tyto otázky. Navíc ji můžete využít k tomu, abyste pro váš nový projekt získali ten nejpříhodnější název. Stejně tak jméno pro vaše dítě apod.

Proč je numerologie tak účinná? Jednotlivá čísla působí na určité vibrační úrovni a stejně tak ovlivňují člověka. Díky poznatkům z psychologie a biologie dostává numerologie zcela jiný rozměr. Jednotlivé situace, směry a životní cesty se tak dají pomocí numerologie detailně vyložit a člověk získá cenné informace. Ty jej mohou posunout v poznání sebe sama i v poznání životní situace.

 

Osobní numerologický rozbor

Tento typ rozboru dokáže odhalit i jemné energetické odchylky, které ztěžují život a komunikaci člověka. Pro úplné a kvalitní zpracování numerologického rozboru je potřeba znát vaše datum a hodinu narození. Zároveň byste měli poskytnout fotografii a ručně napsanou žádost.

Osobní numerologický rozbor provádíme pouze na speciální vyžádání. Je v rozsahu 10-15 stran. Máme pro vás ale lepší návrh! Chcete využít informace z numerologického rozboru? Udělejte si ho sami! Tuto možnost máte, pokud absolvujete Kurz Numerologie. Poté můžete udělat rozbor sobě i svým blízkým, můžete ho použít k pochopení sebe, ostatních i různých životních situací, a to kdykoliv budete chtít. Informace o kurzu naleznete v záložce kurzy. 

 

Cena Kompletního numerologického rozboru

3 500 Kč