Oblíbené články

Zkoušeli jste se někdy zamyslet sami nad sebou? Nad lidmi okolo sebe? Proč se chováme určitým způsobem, jak reagujeme? Náš život je protkán vztahy. Každý den se s někým setkáváme, mluvíme, smějeme se i hádáme, každý den stojíme před rozhodnutím, volbou, co říci, jak jednat. Vymýšlíme strategie pracovních jednání, taktiku, jak své spolupracovníky, přátele i osoby drahé našemu srdci poznat, dozvědět se o nich co nejvíce, pochopit je.

Díky numerologii se seznámíte s tím jakou roli v lidském životě hrají symbolické významy a vliv čísel, naučíte se poznat charakteristiku člověka dle data jeho narození, dle jména i příjmení.

Naleznete klíč k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování, na základě nových znalostí se lépe vyznáte v sobě i v ostatních, zjistíte, co je třeba zvládnout na životní cestě, která se Vám otevírá a kterou lze zjistit pomocí tzv. devítiletých cyklů.

 

ONLINE kurz numerologie 

V současné době probíhá kurz také ONLINE FORMOUKurz je obsahově stejný s kurzem konaným osobně s jediným rozdílem, že bude probíhat z pohodlí Vašeho domova. Můžete se tak vzdělávat i během dovolené, prázdnin i v případě, že je vám vzdělávání online formou příjemnější. Kurz bude veden skrz virutální prostor, do které se připojíte pomocí odkazu, který Vám zašleneme před samotným začátkem. 

Kurz numerologie se vždy koná ve dvou víkendech. Termíny kurzu budou opět po novém roce. V případě zájmu o individuální kurz, ať už v osobní formě nebo virtuální, nás stačí kontaktovat a na společném termínu se domluvíme.

Písemné materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

 

Cena a Stornovací poplatky

Cena kurzu numerologie je 7.000 Kč (1. víkend - 3.500 Kč, 2. víkend - 3.500 Kč)

Je-li provedena platba předem a účastník zruší svoji na kurzu do 10ti dnů před zahájením kurzu, je mu vrácena částka v plné výši. Při zrušení kurzu od devátého až třetího dne před zahájením je vráceno 80% z uhrazené částky. Zrušení účasti v den kurzu se kursovné nevrací.

Písemné materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Po absolvování kurzu obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

 

Termíny 

  • KURZ NUMEROLOGIE - V PŘÍPADĚ ZÁJMU O KURZ NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE
  • Termíny kurzu mohou být i individuální. 
  • Nehledejte pevný termín, domluvte se s námi rovnou - vyjdeme vám vstříc a najdeme vhodný termín pro obě strany.
  • Pro rezervaci termínu nás, prosím, kontaktujte.
  • Zájemce se může přihlásit i se svojí vlastní skupinou na individuální termín.

Přihlašovací formulář

Pokud máte zájem se zúčastnit našeho kurzu, vyplňte, prosím, následující formulář a odešlete. Budeme Vás kontaktovat s dalšími detaily. Informace s hvězdičkou(*) jsou povinné.
Jméno:(*)

Příjmení:(*)

Datum narození:(*)
..

Ulice a čp:(*)

Město:(*)

PSČ:(*)

E-mail(*)

Telefon:(*)

Jak jste se o nás dozvěděli:(*)

Kurz:(*)

Odesláním tohoto formuláře udělujete firmě PORT W+W, spol. s r.o. souhlas ke zpracování vašich údajů za účelem objednávky kurzu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Zásady ochrany osobních údajů.