Oblíbené články

Zkoušeli jste se někdy zamyslet sami nad sebou? Nad lidmi okolo sebe? Proč se chováme určitým způsobem, jak reagujeme? Náš život je protkán vztahy. Každý den se s někým setkáváme, mluvíme, smějeme se i hádáme, každý den stojíme před rozhodnutím, volbou, co říci, jak jednat. Vymýšlíme strategie pracovních jednání, taktiku, jak své spolupracovníky, přátele i osoby drahé našemu srdci poznat, dozvědět se o nich co nejvíce, pochopit je.

Díky numerologii se seznámíte s tím jakou roli v lidském životě hrají symbolické významy a vliv čísel, naučíte se poznat charakteristiku člověka dle data jeho narození, dle jména i příjmení.

Naleznete klíč k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování, na základě nových znalostí se lépe vyznáte v sobě i v ostatních, zjistíte, co je třeba zvládnout na životní cestě, která se Vám otevírá a kterou lze zjistit pomocí tzv. devítiletých cyklů.

 

Kurz numerologie 

Kurz numerologie se vždy koná ve dvou víkendech. Termín první části kurzu je 26. - 27. 10. 2024. Druhá část se bude konat v termínu 16. - 17. 11. 2024.

V případě zájmu o individuální kurz nás stačí kontaktovat a na společném termínu se domluvíme.

Písemné materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Po absolvování kurzu obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

 

Cena a Stornovací poplatky

Cena kurzu numerologie je 7.900 Kč

Je-li provedena platba předem a účastník zruší svoji na kurzu do 10ti dnů před zahájením kurzu, je mu vrácena částka v plné výši. Při zrušení kurzu od devátého až třetího dne před zahájením je vráceno 80% z uhrazené částky. Zrušení účasti v den kurzu se kursovné nevrací.

Písemné materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

 

V případě zájmu o kurz můžete využít přihlašovací formulář nebo nám napsat e-mail studioh@studioh.cz, stejně tak v případě dotazů.

 

Termíny 

  • První část kurzu 26. - 27. 10. 2024., druhá část 16. - 17. 11. 2024.
  • Termíny kurzu mohou být i individuální. 
  • Nehledejte pevný termín, domluvte se s námi rovnou - vyjdeme vám vstříc a najdeme vhodný termín pro obě strany.
  • Pro rezervaci termínu nás, prosím, kontaktujte.
  • Zájemce se může přihlásit i se svojí vlastní skupinou na individuální termín.

Přihlašovací formulář

Pokud máte zájem se zúčastnit našeho kurzu, vyplňte, prosím, následující formulář a odešlete. Budeme Vás kontaktovat s dalšími detaily. Informace s hvězdičkou(*) jsou povinné.
Jméno:(*)

Příjmení:(*)

Datum narození:(*)
..

Ulice a čp:(*)

Město:(*)

PSČ:(*)

E-mail(*)

Telefon:(*)

Jak jste se o nás dozvěděli:(*)

Kurz:(*)

Odesláním tohoto formuláře udělujete firmě PORT W+W, spol. s r.o. souhlas ke zpracování vašich údajů za účelem objednávky kurzu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Zásady ochrany osobních údajů.