Oblíbené články

Naší snahou je pomoci Vám od zdravotních problémů a to jak přes duševní, tak i přes fyzické tělo za pomoci nejrůznějších rehabilitačních metod a terapií.

Pomocí této metody nahlédnete do svého Já. Vykročte na pozitivní cestu k sebepoznání, vyčistěte svou minulost, uklidněte svou duši a celkově si vylepšete svůj život. SRT odstraňuje psychické bloky duchovním způsobem, prostřednictvím Vyššího Já. Touto terapií můžete pomoci vyřešit problémy sobě i druhým a očistit se od negativních energií.

Mnohdy se stane, že se člověk z důvodu nemoci nebo vzdálenosti nemůže dostavit na terapii osobně. Proto vznikla možnost virtuální terapie, kterou je možno vést z pohodlí Vašeho domova. Terapie probíhá pomocí videohovoru skrz virtuální místnost.

Tato metoda prozkoumává skrze tělem vysílanou energii Váš fyzický stav. Díky restrukturalizaci těla harmonizujeme energii, léčíme bolesti orgánů a další fyzické problémy. Spolu s touto pomocí se samozřejmě léčíte i na úrovni emocionální, mentální i duchovní.

Cílem tohoto léčení je navrácení emocionální, duševní a fyzické energie do její přirozené rovnováhy. Naši klienti po kompletním srovnání energie nachází schopnost s lehkostí a chladnou hlavou čelit dříve neřešitelným problémům. Dostávají nový elán a cíl pro další cestu životem.

Tato metoda pracuje na jednoduchém principu uvědomování toho, co chcete a potřebujete napravit. Díky této terapii si každý dokáže uvědomit životní cestu, kterou se chce dále ubírat.

Velkým „aha“ momentem je také uvědomění toho, že jste tvůrci vlastního života. Pochopení tohoto faktu na vědomé i nevědomé úrovni dodává člověku tato terapie více sebedůvěry, svobody a ambice.

Dovolte si být autorem vlastního života, snímku, jehož režisérem i hercem jste vy. Záleží už jen na vaší představivosti.

Lymfatická masáž obnovuje a zvyšuje oběh lymfy, protože pokud je její činnost zpomalena, zůstávají nám v tkáních zbytky látkové výměny. Pomocí lymfatické masáže je možné lymfu aktivovat a dosáhnout tak odplavení škodlivin z těla ven.

Numerologie Vám pomůže získat hlubší vhled do své osobnosti a poznat lépe sami sebe. Zajímá Vás, proč se příliš nesnášíte s některými lidmi a jiní Vás naopak více přitahují? Numerologický rozbor Vám přinese odpověď na tuto otázku a spoustu dalších užitečných informací pro Váš úspěšný život.

Medová masáž je speciální masážní technika, kdy je včelí med vmasírován do kůže klienta, a tak silně oživuje celý organismus. Je proto vhodná při vyčerpání, slabosti v důsledku stresu, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.

Výklad tarotových karet Vám poskytne okamžitý přehled o situaci nebo vnitřním nasměrování Vás i daných osob. Karty jsou nástrojem k probuzení Vaší intuice, vnitřního vedení, pomocnou rukou při řešení složitých životních situací a důležitých rozhodnutí.

Energetické svíčky jsou používané k léčení, meditaci i relaxaci. V našem Studiu H nyní můžete zakoupit energetické svíčky s esencí levandule, rozmarýnu nebo achátu.