Oblíbené články

Na restrukturalizaci těla jsem se objednala kvůli problému s krční páteří. Stal se mi úraz a bohužel jsem měla bolesti celé krční páteře a nemohla jsem pořádně otočit hlavou. Paní Hudečková mi při rehabilitaci krk rovnala a srovala tak, že jsem odcházela s plně pohyblivou hlavou do všech stran a s mnohem menší bolestí. Rehabilitaci velmi doporučuji.

Kateřina

DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI - KURZ SBT

Hodnocení lektora:

 1. Vyznačuje se lektor dostatečnou zběhlostí v technikách SBT?

Ano

 1. Projevil učitel schopnost klidného soustředění se, schopnost duchovního vedení?

Ano 

 1. Vyslechl a zodpověděl lektor všechny Vaše dotazy?

Ano

 1. Byla výuka vedena přehledným způsobem, který Vám umožní snadné učení?

Ano 

 1. Byly pro vás informace srozumitelně podané?

Ano

 1. Vedl lektor hodinu etickým a svědomitým způsobem, věnoval se osobně každému žákovi zvlášť?

Ano

 1. Byl/a jste schopen/na i po zakončení jednotlivých částí kurzu pokračovat v používání SBT i doma?

Ano

 1. Doporučil/a byste tohoto lektora svému okolí? A proč?

Ano, jasné vysvětlení dané problematiky

 1. Vaše osobní doporučení, jak byste zdokonalil/a kurz SBT vyučovaný tímto lektorem?

Kurz je dokonale připravený, nemám připomínky ke zlepšení.

 

Hodnocení kurzu SBT:

 1. Co se Vám nejvíce líbilo na kurzu SBT? Prosím rozveďte nebo uveďte konkrétní příklad.

Líbilo se mi prokládání teorie příklady z praxe.

 

 1. Co byste se ještě rád/a v rámci kurzu dozvěděl/a?

Nic konkrétního mě momentálně nenapadá. 

 

 1. Kterou část kurzu nejvíce využijete ve své praxi?

Opakování přípravy k práci a struktura čištění programů.

 

 1. Co byste změnil/a na kurzu? (Vaše připomínky, stížnosti, náměty, doporučení apod.)

Nemám připomínek 

 

Velmi Vám děkujeme za vyplnění dotazníku,

Studio H

účastnice kurzu SBT

„Asi před 7 lety jsem absolvovala kurz SRT u p. Hudečkové, který mě v mém životě posunul až neskutečně. Od té doby jsem se této práci věnovala téměř denně a samozřejmě jsem uvítala další nabídku, která mi přišla. Rozšíření původního systému Soul & Body Therapy a opakování byl doslova dar z nebes. SBT, jak se nyní kurz jmenuje, mi přinesl nové poznatky a na základě vzájemně sdělených zkušeností s touto prací jsem se opětovně ujistila, že jsem v životě zvolila skvělý směr. 

Můžete totiž ovlivnit spoustu věcí v životě - nejen ve svém, ale i u ostatních lidí, kterým chcete pomoci, u zvířat, situací.... v podstatě u všeho, co vás napadne....

Vřele doporučuji každému, kdo rád ovlivňuje věci k dobrému.“

Účastnice kurzu SBT

Přišla nám zpráva od skvělé paní, která se u nás účastnila kurzu před 15 lety. Od té doby metoda prošla obsáhlými změnami, možnosti se rozšířily a změnila také své jméno na Soul & Body Therapy. 

 

"Rozhodla jsem se přihlásit do Vašeho nového kurzu SBT. Mám zájem získat nové informace a zkušenosti a taky si rozšířit možnosti využití této energetické metody.

Před zhruba 15 lety, kdy jsem někdy těžce zdolávala tíhu starostí o zdraví některých členů naší rodiny, problémy v širší rodině, mimořádná pracovní nálož a asi i mnoho dalších starostí, jsem u Vás absolvovala první kurz SRT. Celkově můžu říct, že mě používání SRT dovedlo k většímu nadhledu a klidu a starosti jsem zvládala lépe. Absolvování druhého kurzu mě ještě trochu posunulo dál.

SRT používá i pár mých dobrých kamarádek, některé "točí" každý den a skoro na každou situaci. Vlastně nevím proč, ale já jsem si SRT nechala jen na ty vážné a vždy jsem pocítila znatelnou úlevu.

Na nový kurz se velmi těším, setkání s Vámi i dalšími účastníky je pro mě vždycky přínosné, řekla bych psychologicky, asi i proto, že je to vedle základní náplně kurzu také sdílení zkušeností."

 

 

Účastnice kurzu SBT

Recenze na srovnání energie

Srovnání energie mi pomohlo po psychické stránce i po té fyzické. Dlouhodobě se léčím z onkologického onemocnění a po srovnání energie jsem zaznamenala zlepšení. Doufám, že tato recenze popostrčí třeba i další lidi, kteří váhají a neví, zda na srovnání jít nebo ne. Za sebe mohu říct, že mi to velmi pomohlo.

Jsem moc vděčná, že jsem se na srovnání energie dostala, protože podle následné kontroly došlo k dalším výrazným pokrokům směrem k úplnému zdraví. Také jsem se vnitřně velmi uklidnila a nabrala více síly. Nevěděla jsem, jak velký pozitivní dopad bude srovnání energie mít na můj zdravotní stav a psychiku, a tak se těším na další návštěvu. Tímto ještě jednou moc děkuji.

Kateřina

Hodnocení online psychoterapie

S online terapií mám skvělé zkušenosti, jelikož jsem v pohodlí domova, tedy ve svém a zároveň se může příjemně uvolnit a vypovídat o všem, co mě trápí a sužuje. Takže je to dvojí uvolnění najednou :-) Za sebe určitě doporučuji a moc děkuji!

Anonymní

Kavkazská ulice 1372 /3B
Praha 10 - Vršovice

Tel.: +420 603 772 162, +420 777 624 621

E-mail: studioh@studioh.cz

Studio H na Facebooku