Oblíbené články

Dobrý den p. Hudečková,
 
nebudu Vám psát žádný román ale jen strohý email který vystihne vděk a poděkování za kurz SRT.
Děkuji své intuici že jsem se podle ní řídila, děkuji Olině Satrapové a p. Tojí že mi ukázali kyvadlo a ještě jednou děkuji Vám že jste mě vše potřebné k SRT naučila. Mám svůj styl učení a vy jste se mnou měla velkou trpělivost. Vždycky jsem měla strach se učit a odvážit se zdokonalovat ale vy jste mě toho strachu zbavila jak přístupem ke mně jako k žákovy ale taky jsem změnila moje obavy z kantorů. Nejste tak strašidelní jak si pamatuji ze školy :)
Po kurzu mám petrve pár týdnů ale používám SRT pravidelně není den abych kyvadlo nevzala do ruky. Je to příjemný pocit pomoct tomu kdo to potřebuje ale také hlavně sobě. Teorie i praxe byla dostačující a vyuku bych zachovala takovou jaká je, hodnocení kurzu a výuky na výbornou a jak se říká naší mluvou luxusní kurz :) Prostě nádhera.
 
Moc ráda jsem Vás poznala p. Hudečková.
 
S přáním krásných dní.
Čadová Romana

Čadová Romana

Kurz SRT pod vedením p.Hudečkovej bol pre mňa mimoriadnym zážitkom. Už som raz absolvovala niekol´ko sedení a odblokovaní pomocou tejto metódy u iného lektora a mala som z toho zmiešané dojmy. Vadilo mi tam „tajomno, které hraničilo s niečim, kam už člověk nemá siahať“.
P. Hudečková „nešíří“ okolo seba takéto energie a preto som kurz prežívala úplne v pohode a som jej za to vďačná.  Ako lektorka mi absolůtne vyhovovala. Mala svatú trpezlivosť nám všetko vysvětliť aj viackrát, kým sme všetci nemali jasno. Systém výkladu nemal chybu!  Kurz splnil moje očakávanie.

Elena, Praha

Podané učivo od p.Hudečkové bylo velice srozumitelné, líbilo se mi, že nám dávala i praktické příklady, pečlivě se nám věnovala a vše nám dokonale vysvětlila.
Kurz SRT , pod vedení p.Hudečkové mě obohatil o nové poznatky, jsem ráda, že jsem se ho zúčastnila.   

Andrea, Kolín

Jsem spokojená. Žádné připomínky nemám. Líbí se mi způsob výuky p.Hudečkové. obzvláště otázka: „Zda je nám to jasné“, kterou klade po každém vysvětlení. Obzvláště pro mě je tato otázka povbuzením k tomu, abych se ptala.
Po zkušenosti z jiných kurzů se mi líbí, že nemusím po skončení hledat v knihách, abych pochopila. P. Hudečková vysvětlí vše na místě srozumitelně a jasně.

Jana, Ml. Boleslav