Oblíbené články

Lektorka: Jaroslava Hudečková

Termín 15. - 16. 3.  a  29. - 30. 3. 2008

1)    Úroveň kursu: velmi dobrá, přes vysokou obtížnost tohoto oboru splnil kurs moje představy o předání všech potřebných informací k tomu, abych mohla dál, už samostatně, pokračovat ve studiu a zdokonalit se v SRT.
2)    Hodnocení lektorky:  vstřícná, sdílná, s výraznou odbornou kompetencí, dokáže navodit příznivou a zároveň velmi efektivní studijní atmosféru, k příjemnému prostředí přispívá paní lektorka i péčí o výukové prostory, které působí velmi klidně a esteticky.  
3)    Styl výuky: systematický, názorný, uvádí konkrétní případy a situace, což usnadňuje pochopení řady obtížných témat. Velmi cenné pro mě bylo slyšet i osobní zážitky ze studia a praxe lektorky.
4)    Poměr mezi teorií a praxí: vyvážený, vyhovující.      

Hodnocení kursu SRT Běla Říčařová

Jaroslava, moje krásná a chytrá lektorka SRT metody. SRT vám otevře dveře do světa, o kterém jste nevěděli. Možná jste v jeho existenci doufali a když přijde to vědomí, že je to tak, žijete s nadhledem a pokorou.

Kurz květen 2015

Simona Donini

Jsem ráda, že jsem se přihlásila do tohoto kurzu. Myslím, že mi hodně pomůže v mém osobním růstu. P.Hudečková je velmi příjemná, usměvavá lektorka, ale také přísná a důsledná. Což si myslím, že je správné, alespoň se SRT dobře naučíme. Myslím, že těch informací je hodně, prodloužila bych kurz o pátek.

Ivana, Praha

Vedení a organizace kurzu se mi líbí. Výuka je přehledná a rozumitelná, na vše je dostatek času. P. Hudečková je výborný a přísný lektor, takže hodně naučí.

Romana, Podvinný mlýn

Dobrý den p. Hudečková,
 
nebudu Vám psát žádný román ale jen strohý email který vystihne vděk a poděkování za kurz SRT.
Děkuji své intuici že jsem se podle ní řídila, děkuji Olině Satrapové a p. Tojí že mi ukázali kyvadlo a ještě jednou děkuji Vám že jste mě vše potřebné k SRT naučila. Mám svůj styl učení a vy jste se mnou měla velkou trpělivost. Vždycky jsem měla strach se učit a odvážit se zdokonalovat ale vy jste mě toho strachu zbavila jak přístupem ke mně jako k žákovy ale taky jsem změnila moje obavy z kantorů. Nejste tak strašidelní jak si pamatuji ze školy :)
Po kurzu mám petrve pár týdnů ale používám SRT pravidelně není den abych kyvadlo nevzala do ruky. Je to příjemný pocit pomoct tomu kdo to potřebuje ale také hlavně sobě. Teorie i praxe byla dostačující a vyuku bych zachovala takovou jaká je, hodnocení kurzu a výuky na výbornou a jak se říká naší mluvou luxusní kurz :) Prostě nádhera.
 
Moc ráda jsem Vás poznala p. Hudečková.
 
S přáním krásných dní.
Čadová Romana

Čadová Romana

Kurz SRT pod vedením p.Hudečkovej bol pre mňa mimoriadnym zážitkom. Už som raz absolvovala niekol´ko sedení a odblokovaní pomocou tejto metódy u iného lektora a mala som z toho zmiešané dojmy. Vadilo mi tam „tajomno, které hraničilo s niečim, kam už člověk nemá siahať“.
P. Hudečková „nešíří“ okolo seba takéto energie a preto som kurz prežívala úplne v pohode a som jej za to vďačná.  Ako lektorka mi absolůtne vyhovovala. Mala svatú trpezlivosť nám všetko vysvětliť aj viackrát, kým sme všetci nemali jasno. Systém výkladu nemal chybu!  Kurz splnil moje očakávanie.

Elena, Praha