Oblíbené články

DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI

(recenze na kurz SRT Studio H)

Hodnocení lektora:

 1. Vyznačuje se lektor dostatečnou zběhlostí v technikách SRT? – ANO
 2. Projevil učitel schopnost klidného soustředění se, schopnost duchovního vedení? – ANO
 3. Vyslechl a zodpověděl lektor všechny Vaše dotazy? – ANO
 4. Byla výuka vedena přehledným způsobem, který Vám umožní snadné učení? – ANO
 5. Vedl lektor hodinu etickým a svědomitým způsobem, věnoval se osobně každému žákovi zvlášť? – ANO
 6. Byl/a jste schopen/na i po zakončení jednotlivých částí kurzu pokračovat i doma v používání SRT? – ANO
 7. Doporučil/a byste tohoto lektora svému okolí? A proč? – Ano, doporučil. Protože s paní Hudy je každé setkání kouzelně strávený čas. Ať už jde o terapie nebo lektorování.
 8. Vaše osobní doporučení, jak byste zdokonalil kurz SRT vyučovaným tímto lektorem? – Určitě bych přepracoval skripta. Narazil jsem tam na dost věcí, které rozporují tomu, co jsme si říkali na kurzu. Mnohé to může dost zmást a narušit kvalitu jejich práce s SRT. Doplnil bych více možností, tipů a rad, na co SRT a vůbec čištění a práci s VJ využít. Doplnil bych více příkladů z praxe pro lepší představu.

Hodnocení kurzu SRT:

 1. Co se Vám nejvíce líbilo na kurzu SRT? Prosím rozveďte nebo uveďte konkrétní příklad.
 • Celková atmosféra, pocit ve Studiu H. Povídání o jednotlivých tabulkách a jejich odrazu v životě. Zajímavosti kolem SRT – jak vznikalo, co Robert, zkušenosti paní Hudy atd.
 1. Co byste se ještě rád/a v rámci kurzu dozvěděl/a?
 • Jak jsem uvedl výše – více možností tipů a rad, na co se dá SRT, komunikace s VJ použít a jak. Ještě více bych to celé protkal reálnými příklady z praxe.
 1. Kterou část kurzu nejvíce využijete ve své praxi?
 • Beru kurz a metodu jako jeden celek, takže nevím, jakou část bych měl upřednostnit.
 1. Co byste změnil/a na kurzu? (Vaše připomínky, stížnosti, náměty, doporučení apod.)
 • Celkově pro mě kurz znamená obrovský posun v práci s SRT a věřím, že stejně obrovskou hodnotu a vliv bude mít v mém životě. Celkově jsem si kurz moc užil a pokud bude nějaký navazující seminář, určitě na něj rád zajdu. Ještě jednou – díky! :)
Dotazník spokojenosti

„Takže – moje cesta k SRT?

Já jsem v podstatě ani nejela na kurz SRT. Tedy jsem o něm nic nevěděla. Jen jsem se chtěla naučit s kyvadlem, aby mi to "neříkalo blbosti" a obrátila jsem se na radu ke svému kamarádovi MUDr. Honzovi Voženílkovi. Ten mi bez dalších podrobností doporučil paní Hudečkovou. Tak jsem čekala jen takové to vysvětlení "jak na to", a ejhle, vykulil se z toho celý systém, o kterém jsem neměla ani potuchy.

Přiznám se, byla jsem jak v Jiříkově vidění, vůbec jsem nechápala, oč tu jde. ? Nicméně jsem vytrvala a řekla si, že když už jsem to začala dělat, pokusím se to naučit, a i když ty zkoušky neudělám (což mi Hudy od začátku naznačovala – a to naprosto pochopitelně!!! ?), tak jsem si říkala, že mi i těch několik nových informací a zkušeností k něčemu bude.

Překvapilo mě, že jsem prošla závěrečnou zkouškou, moc jsem tomu nevěřila, spíš teda vůbec. No a potom... Potom to začalo... Začala jsem zkoušet dělat prográmky svým známým a ONO to fungovalo! Mnoho věcí v nich poznali, myslím tím situace, které se v systému objevily. Někdy ne, ale vždy došlo ke zlepšení. Někdy i úplně k vyléčení či vymizení daného problému – podle toho, co se řešilo.

Takže v současné době mohu promluvit asi o následujících:

- Kamarádka s rakovinou kostí – bérce – asi 3-4 zásahy, vše už je téměř pryč, teď jde na další rentgen, doufám, že poslední. Oba bérce jen kvetly nádory, dnes je tam malý proužek pod kolenem, jinak vše pryč. 

- Kolegyně v práci měla léta neskutečné psychické i fyzické problémy, a to především se zády. Asi 3 zásahy a kolegyni byste nepoznaly. Psychika snad na jedničku, záda trochu zlobí, jen občas, ale s tím, co to bylo se to vůbec nedá srovnat.

- Léčila jsem i svého kocoura, hned po zásahu kroužil po baráku jak čamrda, a protože pracuji i trochu mimo systém - jako navíc, ne že bych ho měnila, tak mi to oznámilo, že tu bude ještě 2 roky. Uvidíme.

- Dále paní s problémem toho, že její bývalý ji chce vzít dítě do péče. Byl to násilník a hajzl, týral je a mlátil. Měl skvělého advokáta. Po zásahu mi to říkalo, že dítě bude u matky. Nastal soud. Ani se to pořádně nerozjelo, on najednou vstal a řekl, že dítě nechce. Neuvěřitelný.

Zjistila jsem, že systém funguje i na různé další věci, nejenom zdraví – předpřipravit jednání, zlepšit vztahy, vyřešit problémy v práci, ošetřit dalekou cestu ve smyslu bezpečnosti.  Ve všech těchto zkušenostech mám kladné výsledky, vše vyšlo. Někdy je legrace pozorovat, jakým způsobem si VJ věci zařídí.

- Paní s hidradenitidou (poznámka – Hidradenitis suppurativa (HS) je chronické kožní onemocnění, které se projevuje tvorbou zánětlivých ložisek především v podpaží a v tříslech. Provází je vznik bolestivých bulek, uzlů a abscesů, především v místech s výskytem potních žláz) – opakovanou. Po zásahu zatím klid. Měla několik operací – rozříznutí. A stále se to vracelo.

- Dále paní, které se furt lámaly kosti a měla úrazy. Prostě furt. Jeden zásah – od té doby jednou spadla, ale vůbec nic se jí nestalo, což bylo nebývalé. A pak už klid. Nic.

- Paní s vitiligem. Příšerný mapy po těle, chodila furt zahalená. Měla to od dětství. 2 zásahy a už to vypadá jen jako začervenalá pokožka, konečně chodí odhalená a nemá z toho psychické trauma.

- Teď čekám na info od paní, která trpí epilepsií, záchvaty na denním pořádku...

No, to snad stačí jako příklad. :-)

Za sebe musím říct, že si stále připadám, že to prostě není možný!!!  Stále tomu nemohu uvěřit, to jsou fakt zázraky, a kdybych neměla lidi, kteří mi toto potvrzují, asi bych si myslela, že jsem blázen!“

Anonymní

„Studio H navštěvuji již notnou řádku let a musím říci, že um a přístup, který Hudy ovládá, se hledá jinde jen velmi těžko. Na každou návštěvu terapeutické poradny jsem si vždy přinášel a přináším trable a různé energetické záležitosti pro leckeré poradny neřešitelné a ze Studia H odcházím vždy s lehkostí a vyřešeným problémem. Chtěl bych tímto poděkovat Hudynce a celému týmu stejně úžasných lidí okolo ní za vše, co pro mou bytost a duši za ta léta udělali. Díky těmto skvělým výkonům mohu žít úžasný život ve svém těle na tomto nádherném světě." 

Klient z Prahy

„Studio H, respektive paní Hudečkovou, jsem začala navštěvovat proto, že jsem chtěla uklidnit moji rozbouřenou a roztěkanou duši, hlavu, či co. Prostě si jen tak klidně žít. Paní Hudečková mi pomohla pochopit, jaká jsem. Ano, někdo by si mohl říci, proč mi to má říkat někdo cizí... Jenže ona mi to neřekla, prostě mě nechala, až si k tomu dojdu sama. A tehdy to má ten efekt. Jestli bych Studio H doporučila? Ano, rozhodně. Nemůžu vám říci, jak dlouho tam konkrétní člověk má chodit. Je to prostě individuální. Jen vím, že se Studiem H se mi jde životem tak nějak snadněji.“

Anonymní

„Myslím, že život je v každém svém stadiu svým způsobem krásný a těžký zároveň. Každým další rok nám přibývá nejen vrásek, ale také zkušeností a nadhledu. To, co nyní řešíme v pohodě, nám ve dvaceti mnohdy připadalo neřešitelné. V různých životních etapách jsme zkrátka různě silní, vyrovnaní, zkušení. A to vše paní Hudečková na našich sezeních zohledňuje. Nebere v potaz pouze nevyvratitelný fakt, ale myslí především na Vás. Na Vaše trable, na Vaše bolístky. Kope zkrátka za Vás. S empatií Vám dávkuje řešení problémů tak, abyste to "skousli", abyste odcházeli s pocitem, že vše dopadne dobře, vše má své řešení. 

Moje osobní zkušenosti se Studiem H se počítají na dlouhé roky, neváhám doporučovat dál. Vím, že mysl, duše, emoce s námi umí pěkně mávat a není od věci se s nimi naučit žít, třeba za pomoci psychoterapie.“

Anonymní

„Ráda bych se s vámi podělila s mými již více než desetiletými jen a jen pozitivními zkušenostmi se Studiem H. Na každou návštěvu se tam moc těším a už se nemůžu dočkat, až tam budu sedět uvelebená v pohodlné židli nebo ležet na lehátku v útulném a příjemném prostředí. Miluju tu vůni, která se line studiem. Protože vím, že jak má duše nebo psychika, tak tělo nebo cokoliv jiného, co mě trápí, tu vždy najdou naprostou úlevu, prostě zmizí a já odcházím bez jakýchkoli problémů. Líbí se mi, jak je mi to vždy poznat v obličeji nebo na těle. Ten pocit bych přála každému zažít. A že za ty léta toho všeho bylo. Úplně mi to připomnělo, s čím vším mi paní Hudečková pomohla a co díky ní mám a za co jí vděčím. Paní Hudečková je naprostý profesionál, a navíc velmi milá, příjemná a citlivá. Někdy je až neuvěřitelné, jak dokáže uhodit hřebíček na hlavičku. Líbí se mi, že neustále přichází s novými věcmi, které pomáhají. Je to odborník a magie v jednom. Protože kdo jiný vám pomůže. Když mě jednou před lety vzaly záda tak, že u lékaře by určitě došlo na opich, tak paní Hudečková mi je dala dohromady a ušetřila mě tak nervů z opichu a po breku a zásahu paní Hudečkové jsem odcházela v pohodě po svých a bez opory. A o problémech spojených s psychikou zase jindy… To by bylo na román. Prostě a jednoduše – každá moje bolístka byla nejen pofoukaná, ale i zhojená.

Radím všem, pokud máte nějaký problém, neleňte a neříkejte si, že vám to stejně nepomůže, nebo to není pro vás nebo cokoliv jiného. Až zkusíte, zažijete si stejný pocit jako já, když odcházím s úsměvem na tváři, lehkou hlavou a nebolavými zády.

Paní Hudečková, děkuji za VŠE!!!“

Klientka z Prahy