Oblíbené články

„Myslím, že život je v každém svém stadiu svým způsobem krásný a těžký zároveň. Každým další rok nám přibývá nejen vrásek, ale také zkušeností a nadhledu. To, co nyní řešíme v pohodě, nám ve dvaceti mnohdy připadalo neřešitelné. V různých životních etapách jsme zkrátka různě silní, vyrovnaní, zkušení. A to vše paní Hudečková na našich sezeních zohledňuje. Nebere v potaz pouze nevyvratitelný fakt, ale myslí především na Vás. Na Vaše trable, na Vaše bolístky. Kope zkrátka za Vás. S empatií Vám dávkuje řešení problémů tak, abyste to "skousli", abyste odcházeli s pocitem, že vše dopadne dobře, vše má své řešení. 

Moje osobní zkušenosti se Studiem H se počítají na dlouhé roky, neváhám doporučovat dál. Vím, že mysl, duše, emoce s námi umí pěkně mávat a není od věci se s nimi naučit žít, třeba za pomoci psychoterapie.“

Anonymní

„Ráda bych se s vámi podělila s mými již více než desetiletými jen a jen pozitivními zkušenostmi se Studiem H. Na každou návštěvu se tam moc těším a už se nemůžu dočkat, až tam budu sedět uvelebená v pohodlné židli nebo ležet na lehátku v útulném a příjemném prostředí. Miluju tu vůni, která se line studiem. Protože vím, že jak má duše nebo psychika, tak tělo nebo cokoliv jiného, co mě trápí, tu vždy najdou naprostou úlevu, prostě zmizí a já odcházím bez jakýchkoli problémů. Líbí se mi, jak je mi to vždy poznat v obličeji nebo na těle. Ten pocit bych přála každému zažít. A že za ty léta toho všeho bylo. Úplně mi to připomnělo, s čím vším mi paní Hudečková pomohla a co díky ní mám a za co jí vděčím. Paní Hudečková je naprostý profesionál, a navíc velmi milá, příjemná a citlivá. Někdy je až neuvěřitelné, jak dokáže uhodit hřebíček na hlavičku. Líbí se mi, že neustále přichází s novými věcmi, které pomáhají. Je to odborník a magie v jednom. Protože kdo jiný vám pomůže. Když mě jednou před lety vzaly záda tak, že u lékaře by určitě došlo na opich, tak paní Hudečková mi je dala dohromady a ušetřila mě tak nervů z opichu a po breku a zásahu paní Hudečkové jsem odcházela v pohodě po svých a bez opory. A o problémech spojených s psychikou zase jindy… To by bylo na román. Prostě a jednoduše – každá moje bolístka byla nejen pofoukaná, ale i zhojená.

Radím všem, pokud máte nějaký problém, neleňte a neříkejte si, že vám to stejně nepomůže, nebo to není pro vás nebo cokoliv jiného. Až zkusíte, zažijete si stejný pocit jako já, když odcházím s úsměvem na tváři, lehkou hlavou a nebolavými zády.

Paní Hudečková, děkuji za VŠE!!!“

Klientka z Prahy

Lektorka: Jaroslava Hudečková

Termín 15. - 16. 3.  a  29. - 30. 3. 2008

1)    Úroveň kursu: velmi dobrá, přes vysokou obtížnost tohoto oboru splnil kurs moje představy o předání všech potřebných informací k tomu, abych mohla dál, už samostatně, pokračovat ve studiu a zdokonalit se v SRT.
2)    Hodnocení lektorky:  vstřícná, sdílná, s výraznou odbornou kompetencí, dokáže navodit příznivou a zároveň velmi efektivní studijní atmosféru, k příjemnému prostředí přispívá paní lektorka i péčí o výukové prostory, které působí velmi klidně a esteticky.  
3)    Styl výuky: systematický, názorný, uvádí konkrétní případy a situace, což usnadňuje pochopení řady obtížných témat. Velmi cenné pro mě bylo slyšet i osobní zážitky ze studia a praxe lektorky.
4)    Poměr mezi teorií a praxí: vyvážený, vyhovující.      

Hodnocení kursu SRT Běla Říčařová

Jaroslava, moje krásná a chytrá lektorka SRT metody. SRT vám otevře dveře do světa, o kterém jste nevěděli. Možná jste v jeho existenci doufali a když přijde to vědomí, že je to tak, žijete s nadhledem a pokorou.

Kurz květen 2015

Simona Donini

Jsem ráda, že jsem se přihlásila do tohoto kurzu. Myslím, že mi hodně pomůže v mém osobním růstu. P.Hudečková je velmi příjemná, usměvavá lektorka, ale také přísná a důsledná. Což si myslím, že je správné, alespoň se SRT dobře naučíme. Myslím, že těch informací je hodně, prodloužila bych kurz o pátek.

Ivana, Praha

Vedení a organizace kurzu se mi líbí. Výuka je přehledná a rozumitelná, na vše je dostatek času. P. Hudečková je výborný a přísný lektor, takže hodně naučí.

Romana, Podvinný mlýn