Oblíbené články

Soul and Body Therapy je metoda, která vám umožní vyčistit svou minulost, uklidnit svou duši a vydat se vstříc pozitivní cestě sebepoznání. Nahlédněte do svého Já a dovolte si dojít k větší harmonii. 

Kurz je rozdělen do dvou víkendů a je poskytován jako kompletní, nedělíme ho na začátečníky a pokročilé, jelikož je třeba zvládnout tuto metodu jako celek, včetně zakončení tzv. duchovní restrukturalizací mozku.

Díky numerologii se seznámíte s tím jakou roli v lidském životě hrají symbolické významy a vlivy čísel, naučíte se poznat charakteristiku člověka dle data jeho narození, dle jména i příjmení.

Naleznete klíč k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování, na základě nových znalostí se lépe vyznáte v sobě i v ostatních, zjistíte, co je třeba zvládnout na životní cestě, která se Vám otevírá a kterou lze zjistit pomocí tzv. devítiletých cyklů.

Naučíte se rozvíjet vlastní pohled na velké i malé otázky života, nalézt obraz sobě vlastních zájmů a významů.

Tarot zobrazuje křižovatky života, etapy rozhodováníživotní cesty, kterými je třeba se ubírat, abychom dospěli k psychické dospělosti.