Oblíbené články

Každý z nás jistě někdy potřebuje ujištění, že rozhodnutí, které učinil nebo se chystá vykonat, je a bude správné. Kdo by si nepřál nahlédnout na výsledek, který přijde, pokud se rozhodneme tak či onak.

Tarot dnes znamená školu samostatné orientace v životě, je chápán jako zrcadlo Vaší duše. Naučíte se rozvíjet vlastní pohled na velké i malé otázky života, nalézt obraz sobě vlastních zájmů a významů. Tarot zobrazuje křižovatky životaetapy rozhodováníživotní cesty, kterými je třeba se ubírat, abychom dospěli k psychické dospělosti. Kurz Tarotu se koná v Praze ve třech vybrané víkendy.

Písemné materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Cena a Stornovací poplatky

Cena kurzu tarotu je 7.500 Kč (1. víkend - 2.500 Kč, 2. víkend - 2.500 Kč, 3. víkend - 2.500 Kč)

Je-li provedena platba předem a účastník zruší svoji na kurzu do 10ti dnů před zahájením kurzu, je mu vrácena částka v plné výši. Při zrušení kurzu od devátého až třetího dne před zahájením je vráceno 80% z uhrazené částky. Zrušení účasti v den kurzu se kursovné nevrací.

Termín kurzu Tarotu - Praha :

  • Termíny kurzu jsou individuální. 
  • Nehledejte pevný termín, domluvte se s námi rovnou - vyjdeme vám vstříc a najdeme vhodný termín pro obě strany.
  • Pro rezervaci termínu nás, prosím, kontaktujte.
  • Zájemce se může přihlásit i se svojí vlastní skupinou na individuální termín.

Přihlašovací formulář

Pokud máte zájem se zúčastnit našeho kurzu, vyplňte, prosím, následující formulář a odešlete. Budeme Vás kontaktovat s dalšími detaily. Informace s hvězdičkou(*) jsou povinné.
Jméno:(*)

Příjmení:(*)

Datum narození:(*)
..

Ulice a čp:(*)

Město:(*)

PSČ:(*)

E-mail(*)

Telefon:(*)

Jak jste se o nás dozvěděli:(*)

Kurz:(*)

Odesláním tohoto formuláře udělujete firmě PORT W+W, spol. s r.o. souhlas ke zpracování vašich údajů za účelem objednávky kurzu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Zásady ochrany osobních údajů.


Kavkazská ulice 1372 /3B
Praha 10 - Vršovice

Tel.: +420 603 772 162, +420 777 624 621

E-mail: studioh@studioh.cz

Studio H na Facebooku