Oblíbené články

Co říkáte na to, že byste byli koučem sami sobě

Kurzem Soul & Body Therapy dostanete do ruky nástroj, kterým budete schopni rozvíjet sami sebe a posouvat se na své cestě dál. 

 

Metoda se dá použít, když...

...se Vám v životě opakuje situace, kterou jste už zažili.

...potkáváte neustále podobné lidi.

...jste přesvědčeni, že jste se ocitli na místě, na kterém už jste někdy byli.

...máte pocit, že se Vám konkrétní věci stále nedaří.

Nahlédněte do svého Já

Soul & Body Therapy je metoda, která vám umožní vyčistit svou minulost, uklidnit svou duši a vydat se vstříc pozitivní cestě sebepoznání. Nahlédněte do svého Já a dovolte si dojít k větší harmonii.

Dva víkendy intenzivní výuky

Kurz probíhá ve dvou víkendech a není rozdělen na začátečníky a pokročilé, je poskytován jako kompletní. Metodu je třeba zvládnout jako celek, včetně zakončení tzv. duchovní restrukturalizace mozku.

První víkend je zaměřen na osvojení práce s kyvadlem, naučíte se též naladit na své Vyšší Já a používat skripta a tabulky. Postupně začnete také čistit své disharmonické emoce a programy.

Druhý víkend se Vaše práce podstatně zdokonalí a zrychlí. Dozvíte se mnoho nových poznatků a na závěr druhého víkendu absolvujete tzv. restrukturalizaci mozku. Duchovní cestou se vám tedy podaří propojit obě mozkové hemisféry.

Po absolvování kompletního kurzu, tedy obou víkendů, budete připraveni dokonale porozumět a kvalitně pracovat s touto metodou. V rámci tohoto kurzu objevíte jednu z nejlepších cest, jak pomoci nejen sobě a svým blízkým.

Kurz se koná v Praze dva vybrané víkendy.

Na kurzu obdrží každý účastník písemné materiály i zcela nové kyvadlo.

 

Po absolvování celého semináře Soul & Body Therapy (oba víkendy) se stává účastník kurzu konzultantem metody SBT. To znamená, že může metodu aktivně využívat, tedy vykonávat terapie s lidmi. Pokud máte zájem metodu vyučovat, tedy stát se lektorem SBT, je nezbytné po roce praxe složit zkoušku, že umíte s metodou pracovat. V obou případech obdržíte certifikát, že s metodou můžete na dané úrovni zacházet.

Cena a Stornovací poplatky

Cena kurzu ve vypsaném termínu je 14.900 Kč za oba víkendy, tedy 6 výukových dní (pá-ne).

Cena individuální výuky Kurzu Soul & Body Therapy je 18 900 Kč (za oba víkendy), termíny jsou stanoveny individuálně po vzájemné dohodě.

Je-li provedena platba předem a účastník zruší svoji účast na kurzu do 10ti dnů před zahájením první části kurzu (prvního víkendu), je mu vrácena částka v plné výši. Při zrušení kurzu od devátého až třetího dne před zahájením první části kurzu je vráceno 80% z uhrazené částky. Zrušení účasti v den kurzu se kursovné nevrací. Cena je uvedena za obě části kurzu (dva víkendy).

Individuální kurz Soul & Body Therapy

Kurz je možné absolvovat také individuálně. Výuka je buď online formou nebo formou individuální práce osobně. Cena individuálního kurzu je 18 900 Kč.

Informace o tom, jak kurz probíhá, se dočtete výše. 

Výhodou individuálního kurzu je to, že se vám lektorka osobně věnuje po celou dobu kurzu

Chcete si domluvit termín kurzu? Stačí nás kontaktovat a společně se na termínu domluvíme.

 

Termín kurzu Soul & Body Therapy

  • Kurz se skládá ze dvou víkendů
    • První část  04. - 06. 10. 2024
    • Druhá část 08. - 10. 11. 2024
  • V případě zájmu o individuální kurz nás, prosím, kontaktujte.
  • Pokud vám termín nevyhovuje, domluvte se s námi - vyjdeme vám vstříc a najdeme vhodný termín pro obě strany.
  • Pro rezervaci termínu nás, prosím, kontaktujte.
  • Pokud jste skupina, která by ráda svůj společný termín, společně se domluvíme. Ozvěte se a termín domluvíme.
  • Zájemce se může přihlásit i se svojí vlastní skupinou na individuální termín.

 

Přihlašovací formulář

Pokud máte zájem se zúčastnit našeho kurzu, vyplňte, prosím, následující formulář a odešlete. Budeme Vás kontaktovat s dalšími detaily. Informace s hvězdičkou(*) jsou povinné.
Jméno:(*)

Příjmení:(*)

Datum narození:(*)
..

Ulice a čp:(*)

Město:(*)

PSČ:(*)

E-mail(*)

Telefon:(*)

Jak jste se o nás dozvěděli:(*)

Kurz:(*)

Odesláním tohoto formuláře udělujete firmě PORT W+W, spol. s r.o. souhlas ke zpracování vašich údajů za účelem objednávky kurzu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Zásady ochrany osobních údajů.