Oblíbené články

HODNOCENÍ KURZU SRT - Studio H

 

Paní Hudečková je podle mě zkušenou lektorkou v technikách SRT a je schopna duchovního vedení a soustředěnosti. Odpověděla na všechny mé dotazy a výuka byla vedena přehledným způsobem, který mi umožnil snadné učení. Lekce byla vedena etickým a svědomitým způsobem a lektorka se mi věnovala dostatečně. 

Paní Hudečkovou jako lektorku kurzu SRT bych doporučila všem díky jejím zkušenostem a hluboké znalosti v oblasti SRT. V případě individuálního kurzu, který jsem měla možnost absolvovat, se mi lektorka věnovala opravdu na 100 % a poradila mi s každou drobností. Indivivuálnímu kurzu bych opravdu nic nevytkla. 

Nejvíce se mi na kurzu líbilo, že lektorka měla velké pochopení a byla velmi vstřícná při odpovídání na mé dotazy. Na kurzu jsem se dozvěděla hodně informací, které věřím, že mohou zdokonalit mou práci. V praxi nejvíce využiji čištění programů (tabulek) z fyzické roviny.

Dotazník spokojenosti

Dotazník spokojenosti - hodnocení kurzu SRT:

 

Hodnocení lektora

Je podle Vás lektor zkušený v technikách SRT? ANO

Projevil lektor schopnost duchovního vedení a soustředěnosti?  ANO

Vyslechl a zodpověděl lektor všechny Vaše dotazy? ANO

Byla výuka vedena přehledným způsobem, který Vám umožnil snadné učení? ANO

Vedl lektor hodinu etickým a svědomitým způsobem? ANO

Věnoval se lektor každému žáku individuálně a dostatečně? ANO

 

Doporučil/a byste lektora svému okolí? Prosím zdůvodněte.

 • Doporučila. Atmosféra byla přátelská, veselá a vstřícná. Tempo výkladu paní Hudečková přizpůsobila mé potřebě. Oceňuji, že uváděla spoustu příkladů. Poměr teorie a praxe byl vyvážený.

 

 Hodnocení kurzu SRT

Co se Vám nejvíce líbilo na kurzu SRT? (Prosím, podrobně rozveďte nebo uveďte konkrétní příklad.)

 • Jsem si jistá, že jsem absolvovala kvalitní školení, tak jak bylo SRT koncipováno a může tudíž přivést nejvíce užitku mně i lidem okolo. Lektorka zodpověděla všechny mé otázky, věnovala vysvětlování velkou pečlivost a dostatek času, dokud si nebyla jista, že to zaklaplo.

 

Co byste se ještě rád/a v rámci kurzu dozvěděl/a?

 • Uvítala bych prohlubování získaných znalostí na pokračovacím kurzu. Paní Hudečková má dlouholetou praxi a má dost co předávat.

 

Kterou část v kurzu nejvíce využijete v praxi?

 • Lektorka se zasadila o to, že jsem zvládla techniku postupu SRT, ale také mě učila přemýšlet o komunikaci a přesně formulovat. To využiji i v běžném životě.

 Děkuji, cítila jsem se příjemně, a ještě si odnášela hodně podnětů a znalostí. Ovlivní to můj život jistě pozitivně.

Dotazník spokojenosti

DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI

(recenze na kurz SRT Studio H)

Hodnocení lektora:

 1. Vyznačuje se lektor dostatečnou zběhlostí v technikách SRT? – ANO
 2. Projevil učitel schopnost klidného soustředění se, schopnost duchovního vedení? – ANO
 3. Vyslechl a zodpověděl lektor všechny Vaše dotazy? – ANO
 4. Byla výuka vedena přehledným způsobem, který Vám umožní snadné učení? – ANO
 5. Vedl lektor hodinu etickým a svědomitým způsobem, věnoval se osobně každému žákovi zvlášť? – ANO
 6. Byl/a jste schopen/na i po zakončení jednotlivých částí kurzu pokračovat i doma v používání SRT? – ANO
 7. Doporučil/a byste tohoto lektora svému okolí? A proč? – Ano, doporučil. Protože s paní Hudy je každé setkání kouzelně strávený čas. Ať už jde o terapie nebo lektorování.
 8. Vaše osobní doporučení, jak byste zdokonalil kurz SRT vyučovaným tímto lektorem? – Určitě bych přepracoval skripta. Narazil jsem tam na dost věcí, které rozporují tomu, co jsme si říkali na kurzu. Mnohé to může dost zmást a narušit kvalitu jejich práce s SRT. Doplnil bych více možností, tipů a rad, na co SRT a vůbec čištění a práci s VJ využít. Doplnil bych více příkladů z praxe pro lepší představu.

Hodnocení kurzu SRT:

 1. Co se Vám nejvíce líbilo na kurzu SRT? Prosím rozveďte nebo uveďte konkrétní příklad.
 • Celková atmosféra, pocit ve Studiu H. Povídání o jednotlivých tabulkách a jejich odrazu v životě. Zajímavosti kolem SRT – jak vznikalo, co Robert, zkušenosti paní Hudy atd.
 1. Co byste se ještě rád/a v rámci kurzu dozvěděl/a?
 • Jak jsem uvedl výše – více možností tipů a rad, na co se dá SRT, komunikace s VJ použít a jak. Ještě více bych to celé protkal reálnými příklady z praxe.
 1. Kterou část kurzu nejvíce využijete ve své praxi?
 • Beru kurz a metodu jako jeden celek, takže nevím, jakou část bych měl upřednostnit.
 1. Co byste změnil/a na kurzu? (Vaše připomínky, stížnosti, náměty, doporučení apod.)
 • Celkově pro mě kurz znamená obrovský posun v práci s SRT a věřím, že stejně obrovskou hodnotu a vliv bude mít v mém životě. Celkově jsem si kurz moc užil a pokud bude nějaký navazující seminář, určitě na něj rád zajdu. Ještě jednou – díky! :)
Dotazník spokojenosti

„Takže – moje cesta k SRT?

Já jsem v podstatě ani nejela na kurz SRT. Tedy jsem o něm nic nevěděla. Jen jsem se chtěla naučit s kyvadlem, aby mi to "neříkalo blbosti" a obrátila jsem se na radu ke svému kamarádovi MUDr. Honzovi Voženílkovi. Ten mi bez dalších podrobností doporučil paní Hudečkovou. Tak jsem čekala jen takové to vysvětlení "jak na to", a ejhle, vykulil se z toho celý systém, o kterém jsem neměla ani potuchy.

Přiznám se, byla jsem jak v Jiříkově vidění, vůbec jsem nechápala, oč tu jde. ? Nicméně jsem vytrvala a řekla si, že když už jsem to začala dělat, pokusím se to naučit, a i když ty zkoušky neudělám (což mi Hudy od začátku naznačovala – a to naprosto pochopitelně!!! ?), tak jsem si říkala, že mi i těch několik nových informací a zkušeností k něčemu bude.

Překvapilo mě, že jsem prošla závěrečnou zkouškou, moc jsem tomu nevěřila, spíš teda vůbec. No a potom... Potom to začalo... Začala jsem zkoušet dělat prográmky svým známým a ONO to fungovalo! Mnoho věcí v nich poznali, myslím tím situace, které se v systému objevily. Někdy ne, ale vždy došlo ke zlepšení. Někdy i úplně k vyléčení či vymizení daného problému – podle toho, co se řešilo.

Takže v současné době mohu promluvit asi o následujících:

- Kamarádka s rakovinou kostí – bérce – asi 3-4 zásahy, vše už je téměř pryč, teď jde na další rentgen, doufám, že poslední. Oba bérce jen kvetly nádory, dnes je tam malý proužek pod kolenem, jinak vše pryč. 

- Kolegyně v práci měla léta neskutečné psychické i fyzické problémy, a to především se zády. Asi 3 zásahy a kolegyni byste nepoznaly. Psychika snad na jedničku, záda trochu zlobí, jen občas, ale s tím, co to bylo se to vůbec nedá srovnat.

- Léčila jsem i svého kocoura, hned po zásahu kroužil po baráku jak čamrda, a protože pracuji i trochu mimo systém - jako navíc, ne že bych ho měnila, tak mi to oznámilo, že tu bude ještě 2 roky. Uvidíme.

- Dále paní s problémem toho, že její bývalý ji chce vzít dítě do péče. Byl to násilník a hajzl, týral je a mlátil. Měl skvělého advokáta. Po zásahu mi to říkalo, že dítě bude u matky. Nastal soud. Ani se to pořádně nerozjelo, on najednou vstal a řekl, že dítě nechce. Neuvěřitelný.

Zjistila jsem, že systém funguje i na různé další věci, nejenom zdraví – předpřipravit jednání, zlepšit vztahy, vyřešit problémy v práci, ošetřit dalekou cestu ve smyslu bezpečnosti.  Ve všech těchto zkušenostech mám kladné výsledky, vše vyšlo. Někdy je legrace pozorovat, jakým způsobem si VJ věci zařídí.

- Paní s hidradenitidou (poznámka – Hidradenitis suppurativa (HS) je chronické kožní onemocnění, které se projevuje tvorbou zánětlivých ložisek především v podpaží a v tříslech. Provází je vznik bolestivých bulek, uzlů a abscesů, především v místech s výskytem potních žláz) – opakovanou. Po zásahu zatím klid. Měla několik operací – rozříznutí. A stále se to vracelo.

- Dále paní, které se furt lámaly kosti a měla úrazy. Prostě furt. Jeden zásah – od té doby jednou spadla, ale vůbec nic se jí nestalo, což bylo nebývalé. A pak už klid. Nic.

- Paní s vitiligem. Příšerný mapy po těle, chodila furt zahalená. Měla to od dětství. 2 zásahy a už to vypadá jen jako začervenalá pokožka, konečně chodí odhalená a nemá z toho psychické trauma.

- Teď čekám na info od paní, která trpí epilepsií, záchvaty na denním pořádku...

No, to snad stačí jako příklad. :-)

Za sebe musím říct, že si stále připadám, že to prostě není možný!!!  Stále tomu nemohu uvěřit, to jsou fakt zázraky, a kdybych neměla lidi, kteří mi toto potvrzují, asi bych si myslela, že jsem blázen!“

Anonymní

„Studio H navštěvuji již notnou řádku let a musím říci, že um a přístup, který Hudy ovládá, se hledá jinde jen velmi těžko. Na každou návštěvu terapeutické poradny jsem si vždy přinášel a přináším trable a různé energetické záležitosti pro leckeré poradny neřešitelné a ze Studia H odcházím vždy s lehkostí a vyřešeným problémem. Chtěl bych tímto poděkovat Hudynce a celému týmu stejně úžasných lidí okolo ní za vše, co pro mou bytost a duši za ta léta udělali. Díky těmto skvělým výkonům mohu žít úžasný život ve svém těle na tomto nádherném světě." 

Klient z Prahy

„Studio H, respektive paní Hudečkovou, jsem začala navštěvovat proto, že jsem chtěla uklidnit moji rozbouřenou a roztěkanou duši, hlavu, či co. Prostě si jen tak klidně žít. Paní Hudečková mi pomohla pochopit, jaká jsem. Ano, někdo by si mohl říci, proč mi to má říkat někdo cizí... Jenže ona mi to neřekla, prostě mě nechala, až si k tomu dojdu sama. A tehdy to má ten efekt. Jestli bych Studio H doporučila? Ano, rozhodně. Nemůžu vám říci, jak dlouho tam konkrétní člověk má chodit. Je to prostě individuální. Jen vím, že se Studiem H se mi jde životem tak nějak snadněji.“

Anonymní