Dárkové poukazy

Přemýšlíte, jakým dárkem pohladit po duši? Čím udělat radost sobě nebo svým blízkým?

 

I dárek může pomoci člověku, kterého máte rádi, změnit život k lepšímu. Dárkem můžete potěšit někoho, kdo se chce v životě posunout dál, udělat krok na cestě za plnohodnotným zdravím, uvolnit se, ujasnit si směr svého života nebo i člověku, který se bojí udělat první krok k řešení svého problému.

 

Dárkový poukaz na:

 • Soul & Body Therapy 

  SBT je vhodná pro děti, dospívající a dospělé. Přes Vyšší Já klienta jsou hledány bloky, negativní energie a programy, které způsobují nejrůznější problémy psychického i fyzického rázu. Příčiny problému následně vymizí. Staré programy se následně nevrací. Klient většinou ihned pocítí úlevu. Otevřou se vám dveře k prosperitě a váš život začne rozkvétat. Terapie je vhodná už pro ty nejmenší.

  dospělí          2.400 Kč / 105min nebo  1.500 Kč / 50min 

  děti a dospívající

  předškolní děti (1-6 let)  1000 Kč / 50 min

  školní děti (7-14 let)       1200 Kč / 50 min  nebo  1500 Kč / 105 min

        dospívající (15-18 let)     1500 Kč / 50 min  nebo  1800 Kč / 105 min

 

 • Srovnání energie

  Vlivem přetížení těla i mysli lidé jednají výbušně, zmateně, mnohdy jsou nervózní a neklidní a nemohou se z toho bludného kruhu vymotat. Energii často rozhodí různé zdravotní problémy, náročné životní situace, stres, vliv i tlaky ze strany společnosti. Srovnáním energtických drah v těle dochází k vyrovnání a navrácení přirozené emocionální, duševní i fyzické rovnováhy.

   1200 Kč/40 minut

 

 • Restrukturalizace těla

  Když Vaše tělo vysílá signály bolest, zablokované páteře, stažených svalů, je potřeba ho harmonizovat a navrátit tělu jeho přirozenou energii. Léčení nezůstává pouze na rovině fyzické, ale společně také na rovině emocionální i mentální.

  1200 Kč/70 minut 

 

 • Kvantová terapie

 Pracuje na jednoduchém principu uvědomnění toho, co chcete a potřebujete napravit. Díky této terapii si každý dokáže uvědomit životní cestu, kterou se chce dále ubírat. Problém společně najdeme a         přeprogramujeme. Stáváte se tak tvůrci vašeho života. Je jen na vás, jaké myšlenky a přání do prostoru vyšlete.

1200 Kč / 45min

 

 • Lymfatická masáž

Dokáže aktivovat lymfu a tím odplavit škodliviny z těla ven. V podstatě obnovuje průchod lymfy v kritických místech, proto je odvádění toxinů z těla pryč rychlejší a efektivnější. Navíc je tato metoda účelná a perfektně se u ní uvolníte. Terapie je vhodná i jako prevence proti přetížení organismu. Je vhodná při zánětech, křečových žilách, při revmatologických i neurologických potížích a při oslabené imunitě.

Od 550 Kč

 

 • Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal rukou nabízí péči o zdraví i kosmetickou péči v jednom. Zábal je relaxační, uklidní, budete mít možnost užít si chvilku se sebou a odpočívat. Vaše pokožka bude hedvábná a ruce budou opečované.

250 Kč / 30 min

 

 • Výklad tarotových karet

Pomáhá rozvíjet vlastní pohled na otázky života a přitom nezavazuje k žádnému určitému názoru na svět. Tarot zobrazuje křižovatky lidského života, různé etapy rozhodování a životní cesty. Díky tomu se člověk naučí samostatné orientaci v životě.

800 Kč  / 45 min

 

Jak si koupit dárkový poukaz?

Poukaz může koupit buď u nás ve STUDIU, v DIGITÁLNÍ podobě nebo vám přijde DOPORUČENÝM DOPISEM.

 

Pro získání poukazu nám můžete zavolat, napsat sms nebo e-mail

Pro zaslání poukazu doporučeně nebo digitálně je nutné, aby byla nejprve připsána platba na účet. Ihned po připsání platby k vám poukaz posíláme.

Prosíme, při objednávání dárkového poukazu uveďte: celé své jméno, adresu, kam budeme poukaz zasílat, telefon, e-mailtyp poukazu

 

Všechny naše dárkové poukazy je možné využít u nás ve Studiu H v Praze i ve Velkých Pavlovicích

 

Všechny poukazy mají platnost 1 rok od jeho zakoupení.