Oblíbené články

Opakuje se Vám v životě situace, kterou jste už zažili? Potkáváte neustále podobné lidi? Jste přesvědčeni, že jste se ocitli na místě, na kterém už jste někdy byli? Máte pocit, že se Vám konkrétní věci stále nedaří?

Nahlédněte do svého Já

Soul and Body Therapy je metoda, která vám umožní vyčistit svou minulost, uklidnit svou duši a vydat se vstříc pozitivní cestě sebepoznání. Nahlédněte do svého Já a dovolte si dojít k větší harmonii.

Dva víkendy intenzivní výuky

Kurz probíhá ve dvou víkendech a není rozdělen na začátečníky a pokročilé, je poskytován jako kompletní. Metodu je třeba zvládnout jako celek, včetně zakončení tzv. duchovní restrukturalizace mozku.

První víkend je zaměřen na osvojení práce s kyvadlem, naučíte se též naladit na své Vyšší Já a používat skripta a tabulky. Postupně začnete také čistit své disharmonické emoce a programy.

Druhý víkend se Vaše práce podstatně zdokonalí a zrychlí. Dozvíte se mnoho nových poznatků a na závěr druhého víkendu absolvujete tzv. restrukturalizaci mozku. Duchovní cestou se vám tedy podaří propojit obě mozkové hemisféry.

Po absolvování kompletního kurzu, tedy obou víkendů, budete připraveni dokonale porozumět a kvalitně pracovat s touto metodou. V rámci tohoto kurzu objevíte jednu z nejlepších cest, jak pomoci nejen sobě a svým blízkým.

Kurz se koná v Praze dva vybrané víkendy.

Na kurzu obdrží každý účastník písemné materiály i zcela nové kyvadlo.

Kurz lze opakovat za 60% ceny, platí pouze pro studenty našich kurzů.

Cena a Stornovací poplatky

Cena kurzu ve vypsaném termínu je 12 000 Kč za oba víkendy. 

Cena individuální výuky Kurzu Soul and Body Therapy je 16 000 Kč (za oba víkendy), termíny jsou stanoveny individuálně po vzájemné dohodě.

Je-li provedena platba předem a účastník zruší svoji na kurzu do 10ti dnů před zahájením kurzu, je mu vrácena částka v plné výši. Při zrušení kurzu od devátého až třetího dne před zahájením je vráceno 80% z uhrazené částky. Zrušení účasti v den kurzu se kursovné nevrací.

Termín kurzu Soul and Body Therapy

  • PRAHA | I. víkend 5. - 7. 6. 2020
  • Termíny kurzu mohou být také individuální. 
  • Pokud vám termín nevyhovuje, domluvte se s námi - vyjdeme vám vstříc a najdeme vhodný termín pro obě strany.
  • Pro rezervaci termínu nás, prosím, kontaktujte.
  • Zájemce se může přihlásit i se svojí vlastní skupinou na individuální termín

 

Přihlašovací formulář

Pokud máte zájem se zúčastnit našeho kurzu, vyplňte, prosím, následující formulář a odešlete. Budeme Vás kontaktovat s dalšími detaily. Informace s hvězdičkou(*) jsou povinné.
Jméno:(*)

Příjmení:(*)

Datum narození:(*)
..

Ulice a čp:(*)

Město:(*)

PSČ:(*)

E-mail(*)

Telefon:(*)

Jak jste se o nás dozvěděli:(*)

Kurz:(*)

Odesláním tohoto formuláře udělujete firmě PORT W+W, spol. s r.o. souhlas ke zpracování vašich údajů za účelem objednávky kurzu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Zásady ochrany osobních údajů.